LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Video arhīvs

He hei!

Esiet laipni lūgti “attālinātajā, virtuālajā” Leiputrijā! Šie video rullīši Jums ļaus gūt nelielu ieskatu Leiputrijā valdošajā saulainajā un pozitīvajā atmosfērā, kā arī gūt izsmeļošāku iespaidu par šejienes atpūtas iespējām.

Baudiet un esiet mīļi gaidīti visu skaisto nobaudīt arī klātienē…

Bezceļu braucieni ar kvadricikliem – neliels video no braucēja skatu punkta. Video redzams brauciena sākums – tā “iesildošā” daļa, kas braucējiem ļauj aprast ar kvadriciklu. “Leiputrijā” pieejami gan zemas grūtības pakāpes “iepazīšanās” braucieni tiem, kas uz kvadricikla pirmo reizi, gan arī vidēji un grūtāki maršruti. Esiet mīļi gaidīti “Leiputrijā”!
Neliels noskaņu video – veltīts brīnišķīgajai savvaļas dabai, kas ieskauj “Leiputriju”. Video apkopoti materiāli, kas iegūti tiešā “Leiputrijas” tuvumā: pastaigu laikā, velobraucienu un kanoe braucienu laikā. Putnu un savvaļas dzīvnieku vērotāju paradīze.
Šis video piedāvā ielūkoties “Leiputrijā” pieejamo atpūtas iespēju sortimentā (2012.g.): no plašas izvēles naktsmītņu jomā līdz pat dažnedažādai relaksējošai, aktīvai un pat ekstrēmai atpūtai.Jūs noteikti sajutīsit arī kripatiņu šejienes saulainās un pozitīvās gaisotnes…

Ogošana un sēņošana kā piedzīvojums!

Jau izsenis sēņotāji “Leiputrijas” apkārtnes mežus pazīst kā vienas no labākajām sēņošanas un ogošanas vietām visā Latvijā, tomēr mēs piedāvājam Jūs nogādāt tādās vietās, kur citi dabas velšu lasītāji reti kad sper kāju… Mēs dosimies ogot lielu bezceļu kvadriciklu mugurās un piekļūsim tur, kur citi nespēj piekļūt!

“Lauku ceļotāja” radītais video “Ziema Latvijas laukos”. Siltu pirtiņu, klusus, piesnigušus mežus un mieru Jūs aicina izjust “Leiputrija”.

 

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti