LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Atsauksmes

Izmantojot šo formu, Jūs varat nosūtīt mums savus ieteikumus un atsauksmes. Jau iepriekš paldies.

Kā Jums patika Leiputrijā?
  1. (vajadzīgs)
  2. (vajadzīgs)
 

cforms contact form by delicious:days

guesthouse-leiputrija-best-bookingcom-rating-awards campnig-leiputrija-best-bookingcom-rating

 
24.08.2021.
Ilze (ALISI): Sveiciens un milzīga pateicība Leiputrijas saimei no Dienvideiropas latviešu skolu saimes!
Prieks par kopā būšanu un viesmīlīgo uzņemšanu aizceļos uz Itāliju, Turciju, Gruziju, Grieķiju, Izraēlu, Spāniju, Vāciju, Austriju un, protams, sirds mums visiem paliek Latvijā!
Un noteikti kāds atkal atgriezīsies Leiputrijā.

12.08.2021.
Taiga un Edgars Paltiņi no Valmieras puses: Viesošanās Leiputrijā bija fantastiska! Perfekta vieta ar ļoti plašu piedāvājumu dažāda veida pasākumiem un aktivitātēm. Veicot rezervāciju e-pastā saņēmām ļoti detalizētu un viegli saprotamu info par atpūtas kompleksa piedāvātajām iespējām un izcenojumiem. Mums atlika vienīgi izvēlēties sev tīkamo. Kāzu gadadienas ceļojums kvadracikla “mugurā”, pēc tam mierīgs vakars siltajā kublā un visam izskaņā salds miedziņš romantiskā numuriņā- tas bija izcili! Paldies par sirsnīgo uzņemšanu! Lai īstenojas visas ieceres! Un uz tikšanos!

16.06.2021.
Jeļena un Leila: Sirsnīga pateicība par jūsu burvīgu vietiņu un māju! Lieliski pavadījām laiku ar meitiņu. Ļoti draudzīga atmosfēra bērnam: dīķis, smilšu kaste, dažādas šūpoles un bērnu laukumi. Ļoti priecīgi par šo atpūtu. Veiksmi arī turpmāk. Ar cieņu, Jeļena un Leila

12.06.2021.
Jekaterina: Liels Paldies Jums par noformēšanu un organizēšanu. Pasākums izdevas uz 100%. Visi ir ļoti apmierināti :)))
Ar cieņu, Katja.

17.05.2021.
Dzintra: Lieliska uzņemšana, fantastiska atpūta un izklaide visu paaudžu apmeklētājiem! Bērnu baggijs – SUPPER! Kvadraciklu ekskursija -SUPER! Paldies ekskursijas vadītājam! Padomāts par visu: drošību, aizrautību, apkārtnes izzināšanu, azartisku izklaidi un lielisku atpūtu. Lai Leiputrijā viss iecerētais īstenojas! Uz tikšanos!

31.08.2020.
Marta (“Accenture”): Sveiki,
Man tiešām prieks, ka tik daudz cilvēku nenobijās no lietus, atbrauca un ļoti labi pavadīja laiku. Paldies par uzņemšanu, mums patika.
Jauku dienu vēlot,
Marta Panfilova

05.07.2019.
SIA “Emergn”: Labrīt,
Paldies Jums par uzņemšanu. Ļoti patīkami pavadījām laiku mūsu kolektīva saliedēšanas pasākumā Jūsu atpūtas kompleksā.
Ar cieņu, Nataļja Jarohnoviča

17.06.2018.
Elīna Rednova: Gribētu teikt paldies Jums! Viss bija lieliski. Mums it īpaši ļoti, ļoti patika terasīte pie dīķa.
Uz tikšanos!

24.06.2017.
Jeļena, Maksims un Viktorija: Paldies par lielisku atpūtu.
Jau otro gadu pavadījām Jāņu nakti pie jums Leiputrijā un jau otro gadu esam sajūsmā. Paldies par jautrām spēlēm un lielu ugunskuru.
No visas sirds novēlam Jums panākumus un lai Leiputrijā vienmēr ir pilns ar viesiem.

13.06.2017.
Kristīna: Labdien, skaistā Leiputrija un tās komanda!
Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāju kolektīva un vaības vārdā, vēlos teikt Jums milzīgu paldies! Paldies,par skaisto vietu un gardo pusdienu galdu!
Lai izdodas arī turpmāk!
Ar cieņu, Kristīna Kuzmiča
Bauskas Valsts ģimnāzijas Izglītības metodiķe

21.07.2016.
Anda Puriņa: Galvenokārt gribas pateikties par lieliskajiem saimniekiem – visi bez izņēmuma jauki, gaiši cilvēki. Paldies par jauko, kluso atpūtu, sakopto vidi. Ievērtējām augu, koku un krūmu daudzveidību. Paldies par braucieniem ar bagijiem (no mazdēla). Noteikti vēl atgriezīsimies!

24.06.2016.
Jeļena, Maksims un Viktorija: Liels paldies visiem par ļoti labo atpūtu! Skaista teritorija, ērtas mājiņas un ērta virtuve. Bijām pie jums pirmo reizi, mums viss ļoti patika. Noteikti atbrauksim vēlreiz! Novēlam Jums panākumus un lai Leiputrijā vienmēr ir daudz viesu!

07.09.2015.
Sabīne: Braucienu ar kvadracikliem saņēmām kā dāvanu. Un tā bija lieliska! Mums ļoti patika. Brauciens tik tiešām bija pa bezceļiem. Adrenalīna pilnas 15 min, sevišķi, kad vajadzēja tik no grāvja augšā kalniņā, uz kura jau gaidīja 2 koki. Ļoti, ļoti forši! Tagad jau domājam, kad brauksim nākamreiz – šoreiz uz veselu stundu.

18.08.2014.
Brigitte & Wolfgang (Deutschland): Wir waren im Juli mit dem Wohnwagen dort und haben Riga und Umgebung erkundet. Der schöne, ruhige und topp gepflegte Platz liegt nahe beim Fluss Gauja. Vielfältige Freizeitaktivitäten werden angeboten. Die sanitären Einrichtungen sind großzügig und sauber. Der Service ist sehr freundlich. Wir können den Platz vorbehaltlos empfehlen.

04.08.2014.
Elīna (Optimetrijas centrs): Sveicināts, Agri! Paldies par uzņemšanu un visi ir atpūtušies, vaigos redzams sārtums no saules stariem un jaušams patīkams nogurums no lieliskās atpūtas :) Ar cieņu, Elīna Kārkliņa.

28.07.2014.
Līga (C.T.Co): Labrīt! Paldies arī visam jūsu kolektīvam par atsaucību un veiksmīgo sadarbību! Ar sveicieniem, Līga.

24.07.2014.
Sanda (Gaujas koks): Paldies Jums par sadarbību un iespēju labi pavadīt laiku Jūsu kompleksā !!!!!

18.03.2013.
Viktorija (UK): Paldies par lielisku atputu. Musu kompanijai viss loti patika, piemerota vieta atputai ar berniem un makskerniekiem. 10 balles. sogad vasara kad atlidosim uz Latviju obligati apciemosim Jus atkal. Paldies par brinishkigu vietu!

30.03.2013.
Margarita: Liels paldies par laipno uzņemšanu, brīnišķīgo ekskursiju, sasildošo pirtiņu. Ventspilnieki.

07.03.2013.
Greg Brogan (Australia): Hi! Thank you so much for the experience (dog sled ride) today, it was amazing!

11.03.2013.
Igors & Vera: Liels paldies par bildēm un par Jūsu pretīmnākšanu! :) Bildes ir ļoti labas!:) Mums viss ļoti patika un mēs noteikti vēl atbrauksim! Paldies.

11.07.2012.
Estonians: Karaoke all night long! It was a really pleasant stay – such a great resort so far away from everything else. Also, big thanks to the administrative side – they did a good job keeping us supplied :)

28.10.2012.
Maira & Jānis: Ļoti skaists un brīnišķīgs dabas stūrītis. Paldies par jauko uzņemšanu.

27.10.2012.
Vents & Co: Lai Leiputrijā vienmēr iet kā leiputrijā!

25.08.2012.
Reformu partija: Paldies par patīkamo atmosfēru un laipno sagaidīšanu „Leiputrijā”!!!

26.05.2012.
Mērija Līna (10 gadi): Man ļoti patika laipiņa un izbraukums ar laivu! Bez zivīm neiztikt!!! :) Tāpēc es dievinu jūs!!!

20.04.2012.
Juris & Liene: Paldies par atpūtu! Pirtiņa super!

2011. gads.
Jānis, Sandra, Ojārs, Antra, Ernests, Gunita, Dinča, Lilita, Linda & Kaspars: Nenormāli labs pasākums… super atpūtāmies, izdejojāmies. Pirts fantastiska ar ērtībām! Mīlam! Bučas!

23.06.2011.
Karīna, Monika, Minciite, Serenaade, Lita, Tigra30, Balttais, Vija, Mārīte, Blondais-grēks, Klubs „Serenāde”, Sfinks, Burvīgā Baiba: Paldies par jauko un omulīgo atpūtu Jāņos! Līgo! P.S. Paldies par jauko pārsteigumu un šampanieti!!!

2012. gads.
Ilze & Guntars: Paldies par saulaino laiku un lielisko aktīvo atpūtu mūsu īpašajā dienā! ¡Muchas gracias!

03.08.2012.
Tūristi no Vācijas: I was thinking: if only tourists knew that there is such a wonderful place near Riga… it’s not too easy to find You, but if You do… :)

14.02.2012.
Kristaps Sīlis: Liels Jums paldies. Patiešām izbaudījām jauko vakaru un izbraucienu, tas bija lieliski. Noteikti aizbrauksim uz “Leiputriju”, lai izbaudītu cita veida atpūtu. Ar cieņu, Kristaps Sīlis.

12.11.2011.
Tourists from Lithuania: Thank You very much for your greetings. We also want You to know that we had a really good time in “Leiputrija”, though we stayed there for a very short time… Have a wonderful Christmas and profitable New Year ;)

23.09.2011.
Katerina (atsauksme no www.camping.info): We really liked this camping, it is new and very nice, in quiet environment. There are enough showers and toilets. The kitchen is very well equiped.

24.07.2011.
Ģimene no Čehijas: The best camping we’ve been to in Latvia so far. We had a really good sleep and rest. We will suggest Your camping to our friends who are going to visit Baltics soon.

06.07.2011.
Tom (ASV): You’ve done a really great job in creating such green and quiet camping. The nature is beautiful. Oh, and the free wi-fi as well! :)

24.06.2011.
Oльга, Руслан, Максим, Эдик, Илона, Алина:Отдых как в сказке, чудесно отдохнули, набрались сил, энергий. Огромное спасибо хозяевам за гостеприимство!!!!

25.06.2010.
Оксана из „Кривик и Ко”:Большое cпасибо за гостеприимство! Все было очень красивоб, романтично и уютно! Отдельное спасибо хозяевам за романтизм и трепетное отношение к природе!!!

28.05.2010.
Дмитрий и Диана: Два водолея нашли здесь для себя РАЙ! Спасибо за предоставленную возможность сбежать от мирской суеты и уединиться в красивейшем уголке природы!!! D&D

30.08.2010.
Sabine & Walter:
Hallo und liebe Grüße aus Deutschland. Labdien von den Radlern Sabine und Walter, Es war ein wunderschöner und erlebnissreicher Urlaub im Sommer. Lettland ist ein Land mit viel Natur. Wir haben vierl erlebt und endeckt! Wir danken Ihnen nochmal für die aufregende Quadfahrt durch den” Urwald”. Ohne Ihre Hilfe hätten wir die Strasse nie wieder gefunden! Der Abschied viel uns schwer! Ata und Tschüß
Sabine und Walter

23.08.2010.
Zane Supe (“Bigbank”): Sveiki, Valdi! Mīļš paldies arī no mūsu puses – visi esam saguruši nedaudz, bet ļoti apmierināti. Tiešām paldies par tik silto un mājīgo uzņemšanu, mēs esam sajūsmā!
Lai viss izdodas jums arī turpmāk un es gribētu teikt – uz tikšanos kādā citā pasākumā!
Zane

20.08.2010.
Patrīcija un Renē: Hallo, we were here for 5 days in august 2010. It was really pleasure to be in this nice flat. We like this place in the nature near Riga. We wish you success for your business.
Best wishes Patricia and René

19.07.2010.
Ingrīda Neimane (“Rīgas Dzirnavnieks”): Labdien jaukā Leiputrija! Liels paldies par visu, mums šodien jauns spars un spēks sākt atkal darbus. Atsauksmes vislabākās.
Jauku dienu un visu atlikušo vasaru-
Ingrīda Neimane,
HR manager

08.06.2010.
Imants Geidāns (“Kosmetoloģijas koledža”): Sveicināta, Leiputrijas komanda! Vēlreiz paldies Jums visiem par lielisko apkalpošanu !!! Mums radās pārliecība, ka beidzot mums ir sava pastāvīga lieliska ikgadējā tusiņa vieta!!!
Lai plaukst un zeļ “Leiputrija”!!!

Atsauksmes Leiputrija. Atsauksmes.

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti