LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Draugi & Partneri

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI:

“Leiputrija” kopš 2011. gada ir Latvijas Kempingu asociācijas biedrs. Asociācijas mājaslapā Jūs atradīsit arī citus no Latvijas labākajiem un skaistākajiem kempingiem: www.camping.lv
Lauku tūrisma asociācijas "Lauku Ceļotājs" biedrs “Leiputrija” kopš 2011. gada ir asociācijas “Lauku ceļotājs” pilntiesīgs biedrs. Asociācijā “Lauku ceļotājs” ir apvienojušās Latvijas labākās lauku tūristu mītnes un atpūtas vietas.
Laivu braucieni pa Gauju un Pierīgas ezeriem
Bravo Zero Two militārās spēles Leiputrijā Bravo Zero Two ir visaizraujošākās militārās komandu spēles ar infrasarkanajiem ieročiem – pieejams “Leiputrijā”!
  Saviem viesiem mēs iesakām piedzīvot “Reālu piedzīvojumu”: aizraujošas disciplīnas sporta spēlēm, bērnu ballītes, pasākumu vadīšana.
velo_muzejs Mēs sirsnīgi iesakām Jums apmeklēt labu muzeju – Saulkrastu velosipēdu muzeju: www.velomuseum.tk
Karlsona laivas Jautrākā laivu noma “Karlsona laivas” un “Leiputrija” par draudzīgu cenu piedāvā burvīgu diennakts piedzīvojumu: nobraucienu pa Gauju ar kajakiem (smailītēm) 10 personām līdz pat “Leiputrijai”, kur atpūtniekus gaida ērtas naktsmītnes un pirts.
  “Dāvanu serviss” piedāvā daudzus no “Leiputrijas” pakalpojumiem noformēt skaistas dāvanu kartes formātā. Piemēram: “Plezīrs ar draugiem”.
“From Me” piedāvā daudzus no “Leiputrijas” pakalpojumiem noformēt skaistas dāvanu kartes formātā. Piemēram: “Varena atpūta 4 personām” Visas “Leiputrijas” dāvanu kartes ŠEIT.
Arī šeit ir iespējams iegādāties “Leiputrijas” pakalpojumu paketi “Leiputrija pilnīga” un citas mūsu dāvanu kartes.
  “Dāvanu sala” ir mūsu partneris, kas piedāvā iegādāties vairākus ļoti labus “Leiputrijas” pakalpojumu komplektus atpūtai gan draugu kompānijām, gan ģimenēm, gan pāriem. Piemēram: Laivu brauciens un nakšņošana 4 personām.
“Visasdavanas.lv” ir jauns mūsu partneris, kas piedāvā iegādāties vairākus oriģinālus “Leiputrijas” pakalpojumu komplektus atpūtai. Īpaši tikai Visasdavanas.lv var iegādāties pirts abonementus. Viens piemērs brīvdienu mājas nomai: Atpūta ar draugiem privātā brīvdienu mājā.

(!) VAI VARAM SADARBOTIES? Mēs aicinām uz sadarbību jaunus potenciālos sadarbības partnerus dažādās jomās:

– atpūtas un izklaides pakalpojumu jomā (ja ir kādi interesanti pakalpojumi, kuri prasa pavairāk brīvas vietas, lauku apstākļus, mežus, ūdeņus u.tml, tad droši vērsieties pie mums – tas viss mums ir pieejams; militāra rakstura izklaides pakalpojumi; varbūt Jūs sniedzat dažādas atpūtas iespējas, kuras varētu savietott ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem: kvadricikliem, bagijiem, šaušanu u.c., lai kopā izveidotu īpašu atpūtas pakalpojumu paketi?

– ēdināšanas jomā (viesību, svētku, sporta spēļu apkalpošana);

– tūrisma jomā: ar uzņēmumiem, kas nodarbojas ar ienākošā tūrisma organizēšanu, mēs labprāt sadarbosimies tūristu izmitināšanā un ekskursiju organizēšanā (mūs interesē gan tūristi tepat no Latvijas, gan Igaunijas un Lietuvas, gan tālākām zemēm… t.sk. no spāniski runājošām zemēm). Varam piedāvāt gan dažādas atpūtas un izklaides iespējas (latviešu pirts, kvadricikli, bagiji, sēņošanas, velo noma, laivošanas tūres pa Gauju un Pierīgas ezeriem), gan dažāda ērtības līmeņa naktsmītnes (gultas vietas līdz 70 personām). Labprāt vienosimies par zemākām cenām pastāvīgai sadarbībai;

Esam atvērti sarunām un lieliskām, oriģinālām idejām! Droši rakstiet: info@leiputrija.com vai zvaniet: 26405596 (Agrim).

handshake

 

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti