LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Sporta spēles & nometnes

Sporta speles

Atpūtas kompleksā “Leiputrija” ar vislielāko prieku un gādību uzņemam lielus un mazus kolektīvus sporta spēļu, korporatīvo pasākumu, zaļumbaļļu un nometņu rīkošanai.

LŪDZU RAKSTIET UZ info@leiputrija.com, LAI SAŅEMTU CENAS PIEDĀVĀJUMU JŪSU PASĀKUMAM

GALVENĀ INFORMĀCIJA:

1.) IETILPĪBA:

  • Sporta spēlēs un līdzīgos brīvdabas pasākumos pieņemam līdz 1000 personu lielus kolektīvus.
  • Nometnēm vispiemērotākās ir kempinga mājiņas (kopumā 54 gultasvietas 13 mājiņās. Mājiņas novietotas viena otrai tuvu blakus un ir ļoti viegli pārskatāmas).

2.) TERITORIJA: līdzenums, praktiski bez reljefa – viegli pārredzams un apskaņojams, kas īpaši svarīgi koordinējot aktivitātes lielās sporta spēlēs. 99% atklātās teritorijas ir zāliens vai pļavas. Vietām nelielas bērzu birzis. Līdzās ir mežs un dīķi. Teritorija sniedzas līdz pat Gaujas krastam. Var organizēt mini-orientēšanās sacensības u.tml.

3.) ĢEOGRĀFISKAIS NOVIETOJUMS, TRANSPORTS: komplekss atrodas tikai 25 km no Rīgas un 10 km no Ādažiem, tādējādi ir viegli un ātri sasniedzams, lai gan atrodas klusos laukos. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura – Kadaga (7 km, autobuss). Piedāvājam transfēra pakalpojumu. Ir Gaujas krasts, tādēļ ir iespējams arī rīkot ūdenstūrisma pasākumus.

4.) NAKTSMĪTNES:

  • 54 gultasvietas kempinga mājiņās,
  • 10-11 gultasvietas viesu namā, 
  • ~10 papildu guļvietas zem jumta (saliekamās gultās un uz matračiem) – par papildu samaksu,
  • telšu vietas līdz 900 personām.
  • KOPĀ: līdz 1000 personām. Zem jumta: līdz 75 personām.

5.) AUTOSTĀVVIETAS: pasākumos, kuru dalībnieku skaits pārsniedz 150, dalībniekiem tiek ierīkota speciāla autostāvvieta cietajā pļavā.

6.) PULCĒŠANĀS VIETAS: ir vairākas nojumes kopplatībā ~ 220 kv.metri. Ir galdi un soli 120 personām. Banketu zāle ap 25 personām ar galdiem un krēsliem. Ir galvenā ugunskura vieta un vairākas nelielas ugunskuru vietas dažādās teritorijas vietās.

7.) SPORTA LAUKUMI: lielais futbols, mazais futbols, volejbols ar smilšu segumu, volejbols ar zāliena segumu, basketbola laukums (2 grozi). Futbola laukums izmantojams arī citām komandu spēlēm: frisbijs, beisbols, rokasbumba, tautas bumba utt.

8.) SANITĀRIE MEZGLI: ir koplietošanas sanitāro mezglu ēka kempinga teritorijā (10 tualetes, 10 dušas), kas spēj apkalpot ~ 150 personu. Viesu nama viesiem ir pieejamas atsevišķas labierīcības viesu namā. Ja dalībnieku un personāla kopējais skaits pasākumā pārsniedz 200, ērtības labad ir ieteicams iznomāt papildu biotualetes, ko izvietot teritorijā. Ja vēlaties, labprāt nokārtosim biotualešu, dušu bloku u.c. mobilo sanitāro mezglu nomu.

9.) SKAŅA: piedāvājam skaņu aparatūras nomu: skaļruņi, pastiprinātāji, mikrofoni utt. Labprāt palīdzēsim nolīgt labu un praksē pārbaudītu dzīvās mūzikas ansambli vai dīdžeju, kā arī pasākuma vadītāju.

10.) ORGANIZĒŠANA: Varam nodrošināt sporta spēļu, treniņu, korporatīvo pasākumu un arī atsevišķu aktivitāšu un disciplīnu organizēšanu.

11.) ĒDINĀŠANA: Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus pēc iepriekšēja pasūtījuma. Organizējam “izbraukuma” tirdzniecību (ēdināšana, bufete) tieši pasākuma vietā. Teritorijā darbojas miniveikaliņš: dzērieni, uzkodas, saldējums.

12.) CITAS ĒRTĪBAS & APRĪKOJUMS: Karoga masts, brīvdabas skatuve (stacionāra), peldvietas, labs bērnu rotaļu laukums, piknika vietas, mini veikals teritorijā, sporta un atpūtas inventāra nomas punkts (ir velosipēdi, kvadricikli, bagiji, šaušanas ekipējums, laivas, bumbas, badmintons, frisbija šķīvji, karodziņi, mini-plosti, virve, šautriņas, bumbiņmešanas stends u.c. brīvdabas spēles un inventārs, kas var lieliski noderēt sporta spēļu un nometņu aktivitāšu organizēšanā).

13.) ČEMPIONU CIENĪGAI ATPŪTAI: latviešu pirts, japāņu pirts, sauna, pēdu masāžas takas, mini baseini.

14.) KVALITĀTE, PRASĪBAS: komplekss atbilst visām nometņu rīkošanai noteiktajām ugunsdrošības un citām prasībām. Nometņu organizatorus lūdzam laicīgi sazināties ar mums lai vienotos par VUGD, VI u.c. inspekciju apmeklējumu, kā arī saņemtu nepieciešamo dokumentāciju un atzinumus – vislabāk to visu nokārtot jau aprīļa mēnesī.

15.) CENAS: ir ļoti draudzīgas un saprātīgas. Ir iespējami dažādi nestandarta piedāvājumi (piemēram, labprāt izskatīsim daļēja vai pilna apmēra bartera iespējas). Lai vienotos par detaļām un saņemtu konkrētu cenas piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam, lūdzu rakstiet mums uz info@leiputrija.com.

 

ESIET MĪĻI GAIDĪTI “LEIPUTRIJĀ”

Vieta sporta spēlēm – vieta nometnēm – vieta sporta spēlēm – vieta nometnēm

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti