LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Lietošanas noteikumi un privātuma politika


1. Pirms sākt lietot interneta vietni leiputrija.com (leiputrija.lv), lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
2. Apmeklējot interneta vietni leiputrija.com / leiputrija.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni.
4. Informējam, ka interneta vietnē leiputrija.com / leiputrija.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana (cita starpā arī rezervāciju fiksēšana).
5. “Leiputrijai” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes leiputrija.com / leiputrija.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā ar to publicēšanas minētajās interneta vietnēs brīdi.
6. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni leiputrija.com / leiputrija.lv, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosit tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums pārlasīt noteikumus, lai iepazītos ar tajos veiktajām izmaiņām. Ja noteikumiem nepiekrītat, nelietojiet interneta vietni.
7. Interneta vietnes leiputrija.com / leiputrija.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. “Leiputrijai” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē norādītās cenas.
8. Par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes leiputrija.com / leiputrija.lv lietošanas laikā, pilnā mērā atbildīgs pats tās lietotājs.
9. Saistībā ar rezervētajiem / iegādātajiem pakalpojumiem “Leiputrija” ir tiesīga nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus gan par veiktajām rezervācijām, gan jau iegādātajiem pakalpojumiem, kā arī nosūtīt citu informāciju uz iesniegto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi koordinēt (t.sk. gaidāmu) darījumu un uzlabot pakalpojuma sniegšanas kvalitāti.
10. Lūdzu, ievērojiet, ka nosūtot savu e-pasta adresi / tālruņa numuru vai citu informāciju uz interneta vietni leiputrija.com / leiputrija.lv (vai “Leiputrijas” e-pasta adresēm), Jūs apstiprināt savu piekrišanu tam, ka “Leiputrija” ir tiesīga šos datus izmantot saziņai ar Jums.
11. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietnēm leiputrija.com un leiputrija.lv pieder tikai un vienīgi SIA „Perro un dēli”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Perro un dēli” un/vai trešajām personām.
12. SIA „Perro un dēli” informē, ka norādot savu e-pasta adresi / tālruņa numuru, Jūs piekrītat, ka tā tiek fiksēta (t.sk. var tikt iekļauta datu bāzē) un uzņēmuma pārstāvji to var izmantot saziņai ar Jums (t.sk. paziņojumi, atgādinājumi, jautājumi par veiktām rezervācijām, atbildes uz saņemtiem jautājumiem utt.).
13. “Leiputrija” apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:
– Pārdošanas līgumu, rēķinu sagatavošanai, noslēgšanai un izsūtīšanai;
– Naktsmītnes un atpūtas kompleksa viesu reģistrēšanai saskaņā ar normatīvo aktu (piemēram, bet ne tikai – ar PMLP noteikumiem) prasībām;
– Pakalpojumu rezervācijas pieteikumu izskatīšanai un apstrādei;
– Pirms un pēc darījuma saziņai ar (potenciālo) klientu.
14. “Leiputrija” glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām.

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti