LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Iepazīsimies?

karte-4 Tūristu un atpūtas parks “Leiputrija” ir jauna, brīnišķīga vieta izklaidēm un atpūtai netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā, skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā. Te iespējams baudīt gan Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas, gan aktīvu un veselīgu atpūtu visdažādākajos veidos, sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadriciklos un laivu braucieniem pa Gauju. Plašās un skaistās lauku teritorijas dēļ, “Leiputrija” ir ideāli piemērota lielu viesību, sporta spēļu un korporatīvo pasākumu rīkošanai: šim nolūkam piedāvājam iznomāt visu kompleksu vai visu viesu namu slēgtam pasākumam.
Tūristu un atpūtas komplekss nemitīgi tiek uzlabots un veidots – ik gadu Jūs šeit gaidīs arvien jaunas atpūtas iespējas, arvien skaistāka, iekoptāka apkārtne un labākas naktsmītnes.

Atpūtas parks ar dvēseli

kancis-5

“Leiputrija” ir ģimenes radīts lolojums. Šīs vietas saimnieki parku veido un uztur paši saviem spēkiem – pēc vislabākās sirdsapziņas – ar patiesu mīlestību un latvisku rūpību, ikvienā sīkumā ieguldot savus labākos nodomus un sirdi. Parka saimnieki allaž jūtas personīgi atbildīgi par ikviena viesa labsajūtu, un tas viss Leiputrijai piešķir īpašu sirsnības, gādības un omulības auru.

“Mēs ticam, ka mūsu ģimeniskā sirsnība, viesmīlība un patiesā ieinteresētība lieliskas atpūtas vietas radīšanā, mūsu viesiem ļaus šeit sajust tik patīkamu un mājīgu vidi un gaisotni, kādu nav iespējams izjust citur. “Leiputrija” ir mūsu sirds darbs, mēs to uztveram ļoti personīgi.”

Lauku un pilsētas labumi

zieds-1

Šejienes burvība rodama arī šīs vietas un vides skaistumā: Latvijas garākās upes – Gaujas krastā, Gaujas senteku un šalkojošu mežu ielokā – īsāk sakot – laukos! … tomēr tajā pašā laikā – tepat netālu – Rīgas pievārtē – Ādažu novadā (tikai 25 km no galvaspilsētas).

Tādēļ mēs vienmēr sakām: “Pie mums var baudīt lauku sniegtās priekšrocības un labumus ar patīkamu apziņu, ka arī pilsētas labumi ir ērti pieejami tepat līdzās.”

Daba & izklaides – roku rokā

gulbji-9

“Leiputrijā” ļoti liela nozīme tiek pievērsta tīrai un dabiskai videi, dabai un tās sniegtajām priekšrocībām. Tajā pašā laikā ir padomāts arī par mūsdienīgām ērtībām un izklaides iespējām. Leiputrijā mēs cenšamies harmoniski savienot apkārtējās dabas intereses ar Jūsu prasībām un vēlmēm. Tādējādi “Leiputrija” ir gan dabai, gan cilvēkiem draudzīgs atpūtas komplekss.

 

Atpakaļ uz sākumu

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti