LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Banketu un svinību zāle viesu namā

banketu_zaale-viesu_nams-leiputrija-2 Svinību zāle izvietota viesu nama apakšējā stāvā. Tā ir gaiša, mājīga un aprīkota ar visu nepieciešamo lieliskām svinībām gan pieaugušajiem, gan bērniem:

  • Ēdamgaldi un vienkārši, bet ērti atzveltņu krēsli
  • Galdaspēles (galda futbols, novuss u.c.)
  • Karaokes iekārta
  • Liels TV un skaņas pastiprināšanas iekārta
  • Pieejama neliela virtuve un wc

 

Zāle ir īpaši piemērota ballītēm, jo atverot zāles lielos vārtus, to iespējams savienot ar pagalmu, kurā var ērti gatavot ēdienus uz grila, spēlēt basketbolu un iet rotaļās.
Zāles platība: ~40 kv.m. Optimālā ietilpība ir 20-25 personu, taču tas atkarīgs arī no izvietojamā aprīkojuma daudzuma (galdi, krēsli, galdaspēles u.c.) un paredzētā pasākuma satura. Savukārt, ja svinības organizē gan zālē, gan pagalmā, zāli izmantojot, piemēram, tikai ēdamgaldu izvietošanai, tad personu skaits kolektīvā var būt arī lielāks par 30.

seminaru_zale-garais_galds-20_4-galdi seminaru_zale-garais_galds-24-5_galdi seminaru_zale-teatra_forma-35

Nomas cena atkarībā no personu skaita, nomas ilguma (stundās) un nedēļas dienas. Droši rakstiet, lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši Jūsu variantam.
Vai arī: aplūkojiet CENRĀDI

poga-rezervet

banketu_zaale-viesu_nams-leiputrija-1 banketu_zaale-viesu_nams-leiputrija-3
Līdzās viesu namam uz gluda betona seguma laukuma ir iespējams uzbūvēt āra nojumi platībā līdz 200 kv.m. (vairāk nekā 100 personu lieliem kolektīviem).

Vigvams-un-terase Nojumes-svinibam Brivdabas-skatuve Edinasana Fotografa-pakalpojumi Skanu-aparaturas-noma Dziva-muzika-un-dj
ATPAKAĻ

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti