LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Kvadricikla veiklības stafete

Kvadricikla veiklības stafete ir lieliska aktivitāte tieši kolektīviem, jo:

  • a-kvadricikla-stafete-leiputrija2 Tā aizņems maz laika: ja vēlaties aktivitāti t.sk. lielākam kolektīvam ierobežota laika apstākļos, kvadriciklu braucieni pa apvidu var aizņemt pārāk daudz laika, kamēr stafetēs salīdzinoši īsā laikā pie kvadricikla stūres varēs piesēsties lielāks dalībnieku skaits. Parasti stundas laikā stafetē paspēj startēt ap 30 dalībnieku.

  • Kompakti un visiem kopā esot: stafeti organizēsim uz vietas “Leiputrijas” teritorijā, visam kolektīvam kopā esot, pārskatāmā “trasītē”. Visas iespējas līdzi just un vienam otru atbalstīt, kā arī apvienot aktivitāti, piemēram, ar pikniku.

  • Sacensība: ja kvadriciklu aktivitātei vēlaties piešķirt sacensību elementu, tad stafete būs īstais risinājums. Mēs parūpēsimies par punktu skaitīšanu un protokolēšanu. Kas būtiski, kvadricikla stafete ir ideāla tieši tādēļ, ka vienlīdz labas iespējas uzvarēt ir kā dāmām, tā kungiem, kā veciem, tā jauniem: kvadriciklu veiklības stafetēs nozīme ir tieši rūpībai, precizitātei un vadītāja(s) prasmēm. Turpretī ātrumam nozīmes nav, tādēļ aktivitāte būs gana droša un pa spēkam arī tiem, kas iepriekš ar kvadriciklu nekad nav braukuši.

  • Cena: salīdzinot ar kvadriciklu ekskursijām/tūrēm, stafete maksās jūtami lētāk. Droši rakstiet – piedāvāsim labāko cenu tieši Jūsu kolektīvam (personu skaitam) un pasākuma specifikai/ilgumam. Ir plašas iespējas stafeti papildināt ar pikniku, banketu vai kādu papildu aktivitāti, kā arī stafeti organizēt kā daļu no lielāku sporta spēļu disciplīnām, taču, lūk, vienkāršs standarta cenas piemērs tikai kvadricikla stafetei atsevišķi, 20 personām, standarta trasītei (~10 elementi): EUR 160,00

a-kvadricikla-stafete-leiputrija1 a-kvadricikla-stafete-leiputrija3

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti