LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Sports & spēles brīvdabā

Futbols: lielais futbola laukums (5000 kv.m.) un mazais futbola laukums. Laukumu var izmantot arī citām komandu spēlēm: frisbijam, tautabumbai, beisbolam u.tml.

Volejbols: viens laukums ar smilšu segumu, divi laukumi ar zāliena segumu un pat volejbola tīkls ūdenī – veldzējošai spēlei karstās vasaras dienās.

Basketbols: laukums ar slīpēta betona segumu 10×20 metri, 2 grozi.

sporta-laukumi-8 sporta_speles-leiputrija sporta-laukumi-2 streetball-guesthouse_leiputrija volejbols-udeni-leiputrija sporta_speles-vieta_pasakumiem-leiputrija-19 sporta_speles-18

Hokejs, slidošana: ziemā uz kāda no “Leiputrijas” dīķiem iespējams rīkot hokeja spēles un slidot. Slidotava ir lieliska centrālā vieta bērnu pasākumiem: jautrība un aktīva darbošanās garantēta.

bernu-pasakumi-ziema-leiputrija hokejs-1 hokejs-2 hokejs-4

Bērniem: labs rotaļu laukums, dažādas šūpoles, batuts, vingrošanas stieņi un smilšu kaste. Kempingā pieejams dīķis bērniem (sekls).

Brīvdabas spēles lieliem un maziem: šautriņu stendi, bumbiņmešanas stends, riņķu mešana, petankas spēles laukums, koordinācijas spēle “Ceļā uz Leiputriju”, lauka ķegļi, badmintons u.c. Brīvdabas spēļu komplekti lieliski noderēs bērnu saturīgai nodarbināšanai.

Zona dažādām aktivitātēm: plašs zāliena laukums pie brīvdabas skatuves ir pieejams visdažādāko nestandarta rotaļu, stafešu, disciplīnu un spēļu rīkošanai. Laukums būs gana ietilpīgs arī vairāku simtu cilvēku lieliem kolektīviem un ir pieejams arī privātu dienas pasākumu rīkošanai.

brivdabas_speles-leiputrija-1 rotalu-laukums-leiputrija atrakcijas bērniem Forest_Fest-15 petanca-leiputrija_camping nometnes-leiputrija-19 rotalu-laukums-children-playground-camping-leiputrija-latvia

batuts-1

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti