LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Kanoe & kajaku noma

Piedāvājam kanoe un smailīšu (kajaku) nomu. Kanoe laivas aprīkotas ar hermētiksu mantu nodalījumu, ir stabilas un diezgan lielas (laiva derēs arī ģimenei ar bērnu (-iem) un vairāku dienu braucieniem). Kajaki, turpetī, ir ātrāki, taču mazāki: ideāls variants īsākiem braucieniem, kur nav nepieciešams ņemt līdzi daudz mantu. Ir viss nepieciešamais ekipējums: airi, peldvestes, mantu maisi un maršrutu kartes.

Ielaidīsim Jūs upē un sagaidīsim Jūs finišā. Individuāliem laivotājiem un mazām grupām paši nodrošināsim arī laivotāju transfēru.

Piedāvājam lauku tūrisma mītni – jauku, ērtu ūdenstūristu apmetni Gaujas krastā.

Brauciena sākums vai beigas – tieši “Leiputrijā”.

Daži maršrutu piemēri:

  • “Leiputrija” – Ādaži (fiksais brauciens: 8,5 km, ~ 2h).
  • “Leiputrija” – Carnikava (vidēji ilgs brauciens: 19,5 km, ~4,5h)
  • “Leiputrija” – Baltijas jūra. Šis brauciens ir lieliska iespēja izbaudīt skatu, kas paveras vienai no Latvijas lielākajām upēm ietekot jūrā. Gauja īpaši var lepoties ar to, ka tās ieteka jūrā nav apbūvēta – tā ir dabiska un skaista (vidēji ilgs brauciens: 22,5 km, ~6h).
  • Sigulda – “Leiputrija” (vienas dienas brauciens: 34,5 km, ~ 8h).
  • Murjāņi – “Leiputrija” (vidēji ilgs brauciens: 17 km, ~4h)

Labprāt piedāvāsim arī 2 un vairāk dienu laivošanas programmu pa Gaujas Nacionālo parku.
Lūdzu rakstiet mums (info@leiputrija.com), lai saņemtu cenas piedāvājumu.

poga-rezervet

kanoe-canoe-kanuverleih-gauja-leiputrija-2-b
Laivu noma Gaujā, laivu braucieni pa Gauju, Kanoe noma Gaujā, Kanoe noma, Laivu noma, Laivošana Gaujā, Kanoe pie Rīgas, Kanoe noma Ādažos, Kajaku noma Ādažos, Laivu noma Ādaži, Kanoe noma Carnikavā, Kajaku noma Carnikavā, laivu noma pie Rīgas, laivu noma Ādažos

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti