LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Nometnes bērniem & jauniešiem – “Reāls piedzīvojums”

Domā, ko iesākt skolas brīvlaikā un brīvdienās? Alksti pēc jaunām izjūtām? Vēlies ko reālu? Vēlies izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, gūt rūdījumu un iejusties izlūka, indiāņa un snaipera lomā? Nepieciešama atpūta no mācībām?

Nometne “Reāls piedzīvojums” ir neatkārtojams piedzīvojumu komplekts, kurā iekļautas pašas aizraujošākās, interesantākās un trakulīgākās prātu nodarbinošās nodarbes, kas ir saistošas vecumposmā no 8-18 gadiem.

Un specifiskā, aizraujošu piedzīvojumu programma, īpašā nometnes leģenda, kas vijās cauri visai nometnei, ir kā saldais ēdiens katram piedzīvojumu “gardēdim”. Nometnē jaunieši iegūst daudz vērtīgas prasmes, jaunas zināšanas un iemaņas, un atklājot sevī jaunas personas īpašības un spējas.

1. Nometnes nosaukums: Nometne „Reāls piedzīvojums”- 5 dienas
2. Nometnes Dalībnieku vecums: no 8-12 un (10)12 – 18 gadi. Brāļi, māsas un klases biedri, netiks dalīti ja paši to nevēlēsies!
3. Nometnes laiki:

  • “Partizānu noslēpumi”: no 9.-13. jūlijam (pieteikšanās līdz 2. maijam)
  • “Indiāņu noslēpumi”: no 5.-9. augustam (pieteikšanās līdz 12. jūnijam)

Nometnes dalības maksa: 179 Ls
Piesakies laicīgi maksā mazāk!
Piesakoties līdz 28. aprīlim- AKCIJAS CENA 139 Ls (ATLAIDE 40 Ls!!!)

Iepriekšējās nometnes bildes skaties: ŠEIT

4. Nometnes vieta: Rīgas rajons, Ādažu novads, Iļķene, “Stirniņas”, Kempings Leiputrija.

Dzīvošana kempingos vai teltīs. Ir dušas, peldvietas un plaši sporta laukumi. Ir iespēja izvēlēties gulēt kempingos vai teltīs. Ir nojume lietus gadījumos. Ir laba peldētava, svaigs gaiss, tīra lauku vide. Kā nokļūt līdz nomentnei?

5. Nometnes Filozofija: vasaras nometnē bērniem tiks rādīts piemērs, ka jau šajā vecumā viņi ir spējīgi daudz ko izdarīt, pastāvēt paši par sevi, ar dažādiem izaicinājumiem tikt patstāvīgi galā. Būs iespēja iegūt daudz jaunu draugu, izprast savstarpējo cieņu, uzlabot komunicēšanās prasmi, apgūt daudzas un dažādas jaunas zināšanas, prasmes, kas noder atpūtā pie dabas, pārgājienos un citās dzīves situācijām. Bērniem tā būs iespēja atpūsties no savas ikdienas dzīves un kļūt patstāvīgākiem. Būs iespēja apliecināt sev un citiem drosmi- radošos, sevi izaicinošos pārbaudījumos, iegūstot jaunus draugus un labi pavadot laiku. Katru dienu citiem bērniem tiek dota iespēja mācīties vadīt organizēt nelielu grupu, tādā veidā veicinot līdera un vadītāja (jaunā menedžera) spējas.

Lai piedalītos šajā nometnē nav nepieciešama iepriekšēja apmācība un sagatavošanās.

VISA INFORMĀCIJA PAR NOMETNI ŠEIT

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti