LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Bravo Zero Two – komandu saliedēšana & attīstība

bravozerotwo-2 “Bravo Zero Two” (B02) un “Leiputrija” piedāvā unikālu, aizraujošu un pats galvenais – efektīvu – komandas saliedēšanas un attīstības pakalpojumu: militāras tematikas spēles dažādu grupas treniņa mērķu sasniegšanai. Treniņos tiek izmantots pilnīgi nesāpīgs un nekaitīgs HighTech ekipējums – infrasarkano staru ieroči (tautā mēdz saukt arī par “lāzeru ieročiem”), kas ir viens no instrumentiem treniņu procesā.

“Bravo Zero Two” ir viens no ļoti retajiem uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas tikai un vienīgi vidējā līmeņa vadītāju un biznesa komandu attīstības jomā, sniedzot Jums niansēs pārbaudītas praktiskās zināšanas.

“Bravo Zero Two” ir: momentāli un skaidri izmērāmi rezultāti. Atklāti saskatāmas kļūdas un panākumu faktori. Uzdevumi, kas 10 minūšu laikā parāda vairāk nekā lielākā daļa standarta treniņu vienas dienas garumā. Pieredze, kas iespiežas atmiņā uz ļoti ilgu laiku. Apmācība, kas nekavējoties parāda reālo situāciju un problēmzonas, pie kurām jāstrādā.

  • Dalībnieku cecumam un dzimumam nav nozīmes – jebkurš var piedalīties līdzvērtīgi.
  • Fiziskā sagatavotība ir mazsvarīga.
  • Laika apstākļi un diennakts laiks nespēlē nekādu lomu.
  • Aktivitātes tiek pielāgotas konkrētā kolektīva spējām un vajadzībām.

DAŽI SCENĀRIJU PIEMĒRI:
1.) Komandas izaicinājums
Pasākums balstīts uz Lielbritānijā pazīstamo TV šovu „The crystal maze.” Galvenā atšķirība no TV šova ir faktā, ka nepastāv individuālie uzdevumi. Visus uzdevumus jāpilda komandas ietvaros. Pamatprincips ir vienkāršs. Komandas galvenais mērķis ir fināla uzdevuma veiksmīga izpildīšana. Lai šo mērķi sasniegtu, komandai sevi lieliski jāparāda sagatavošanas uzdevumos, kuros, par veiksmīgu realizāciju, komanda saņem gan dažādus materiālus, gan laika resursu kas būs nepieciešami fināla uzdevumam. Jo labāki rezultāti sagatavošanās uzdevumu laikā, jo vairāk laika un palīgmateriālu fināla uzdevuma realizācijai.

2.) Operācija “Vientuļais šāvējs”
Jau ilgāku laiku drošības un izlūkdienesti seko kādam bijušajam kolēģim X, kurš nu pārkāpis visas robežas un nostājies likuma pretējā pusē. Vakardien 19:09 atbildīgajiem dienestiem izdevies sadzīt pēdas „vientuļā šāvēja” gaitām. Informācija nav iepriecinoša. Viņu ir nolīgusi teroristu vienība „Sarkanā patiesība”, lai veiktu atentātu pret diplomātiskā servisa darbinieku J.R.

3.) Apslēpto dārgumu ieleja
Komanda satikusies apvidū, ko iekļauj vairāki, apm. 30min gari, aizraujoši uzdevumi. Katrs uzdevums ir izaicinājums, ko individuāli izpildīt ir neiespējami. Dažādas konstrukcijas, šķēršļi, „cietie rieksti” piesaista visu dalībnieku uzmanību, nemanot viņus iesaistot arī pašā procesā. Kur atrodas apslēptie dārgumi, kur vispār meklējams „risinājuma pavediena sākums”, kur meklēt palīdzību, kas sākotnēji šķiet tāla un neaizsniedzama.

4.) Vieta kur dzimst labākās komandas
Jūs esat ieradušies komandas pamatiemaņu treniņu bāzē. Sveša vide, kas ir aktīva un piedzīvojumiem pārpildīta. Programma, kas māca nemācot cienīt vienam otru, sniegt savstarpēju atbalstu vienmēr un visur. Nav svarīgi, kas jūs esat: vīrietis, vai sieviete, jauns vai vecs, fiziski attīstīts, jeb ar sportu „uz Jūs.” Galvenais ir pozitīva attieksme un vēlme darboties. To nevar izstāstīt, jo tas ir jāizbauda. Nav nepieciešama nekāda speciāla sagatavošanās. Viss tiks mierīgi izskaidrots pasākuma ievadā.

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši Jūsu treniņam, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, norādot Jūsu darba kolektīva lielumu, pasākuma vēlamo datumu un citas Jums svarīgas detaļas (piemēram, dalībnieku vecuma amplitūdu, kā arī papildu pakalpojumus, ja tādi nepieciešami: ēdināšana, pirts, atpūtas pakalpojumi, naktsmītnes utt.). Mēs ar Jums sazināsimies, lai noskaidrotu visas būtiskās nianses, kas attiecas tiešu uz Jūsu kolektīva treniņu: risināmās problēmas, ar treniņa palīdzību sasniedzamos mērķus utt. Izveidosim tieši Jums piemērotu pakalpojumu.

poga-rezervet
bravozerotwo baneris-b02fun

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti