LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Nometnes Leiputrijā

nometnes-leiputrija-2

Atpūtas kompleksā “Leiputrija” ar vislielāko prieku un gādību uzņemam nometnes: bērnu, jauniešu, ģimeņu un arī tematiskās nometnes pieaugušajiem – gan ar nakšņošanu, gan dienas nometnes.

Piedāvājam iespēju nomāt visu kempingu vai visu viesu namu slēgtām nometnēm vai arī rīkot nometnes draudzīgi līdzāspastāvot ar citiem klusā kempinga viesiem. Ir arī piemērotas telpas dienas nometņu rīkošanai.

 

LŪDZU RAKSTIET UZ info@leiputrija.com, LAI SAŅEMTU CENAS PIEDĀVĀJUMU JŪSU NOMETNEI

FOTO GALERIJU APSKATIET ŠEIT!

(!) INFORMĀCIJA PAR 2017. gada BINDENTI nometnēm “Leiputrijā” ŠEIT!

GALVENĀ INFORMĀCIJA PAR “LEIPUTRIJU”:

1.) IETILPĪBA:

  • Nometnēm vispiemērotākās ir kempinga mājiņas (kopumā 54 gultasvietas 13 mājiņās. Mājiņas novietotas viena otrai tuvu blakus un ir ļoti viegli pārskatāmas).
  • Piedāvājam arī ērtu telšu laukumu kempingā tiem, kas vēlas būt tuvāk dabai.
  • Savukārt, ja nepieciešams vairāk ērtību, labprāt uzņemsim nelielu kolektīvu viesu namā. Viesu nams ir atsevišķi no kempinga, tādēļ tas arī lieliski piemērots slēgtu nometņu rīkošanai.

2.) TERITORIJA: līdzenums, praktiski bez reljefa – viegli pārredzams, kas īpaši svarīgi nometņu vadītājiem un pedagogiem. Kempinga mājiņas izvietotas tuvu viena pie otras un ir viegli pārskatāmas. Ūdeņi pieejami netālu, taču ne tiešā naktsmītņu tuvumā, tādēļ par nometņu mazo dalībnieku drošību nebūs jāsatraucas.

3.) ĢEOGRĀFISKAIS NOVIETOJUMS, TRANSPORTS: komplekss atrodas tikai 25 km no Rīgas un 10 km no Ādažiem, tādējādi ir viegli un ātri sasniedzams, lai gan atrodas klusos laukos. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura – Kadaga (7 km, autobuss). Piedāvājam transfēra pakalpojumu. Ir Gaujas krasts, tādēļ ir iespējams arī rīkot ūdenstūrisma pasākumus. Nometņu rīkotāji parasti novērtē to, ka tuvumā nav veikalu, tādējādi bērni nevarēs iztērēt naudiņu niekos un uzkodās =)

4.) NAKTSMĪTNES:

  • 54 gultasvietas kempinga mājiņās,
  • 10-11 gultasvietas viesu namā,
  • ~10 papildu guļvietas zem jumta (saliekamās gultās un uz matračiem) – par papildu samaksu,
  • telšu vietas līdz 100 personām.

5.) PULCĒŠANĀS VIETAS: ir vairākas nojumes, vasaras paviljons, lapenes. Ir galdi un soli 120 personām. Banketu zāle ap 25 personām ar galdiem un krēsliem. Ir galvenā ugunskura vieta un vairākas nelielas ugunskuru vietas dažādās teritorijas vietās. Ir arī mazākas telpas (pirts mājā, tējnīcā), kuras piedāvājam nomai nodarbībām mazās grupās.

6.) SPORTA LAUKUMI: lielais futbols, mazais futbols, volejbols ar smilšu segumu, volejbols ar zāliena segumu, volejbols ūdenī, basketbola laukums (2 grozi). Futbola laukums izmantojams arī citām komandu spēlēm: frisbijs, beisbols, rokasbumba, tautas bumba utt.

7.) SANITĀRIE MEZGLI: ir koplietošanas sanitāro mezglu ēka kempinga teritorijā (10 tualetes, 10 dušas), kas spēj apkalpot ~ 150 personu. Viesu nama viesiem ir pieejamas atsevišķas labierīcības viesu namā. Ja viesu kopējais skaits pārsniegtu 200, ērtības labad ir ieteicams iznomāt papildu biotualetes, ko izvietot teritorijā. Ja vēlaties, labprāt nokārtosim biotualešu, dušu bloku u.c. mobilo sanitāro mezglu nomu.

8.) ORGANIZĒŠANA, AKTIVITĀTES: Ja vēlaties, mēs varam palīdzēt ar kādu ideju un mums zināmiem kontaktiem aktivitāšu organizēšanā: ir labi pārbaudīti partneri, kas spēs nometnēs noorganizēt atsevišķas disciplīnas vai veselas pasākumu programmas. Animatori, radošās darbnīciņas, zirgu izjādes utt.

9.) ĒDINĀŠANA: Piedāvājam ēdināšanas pakalpojumus pēc iepriekšēja pasūtījuma: no brokastīm līdz pat “naksniņām” – tieši uz vietas. Teritorijā darbojas arī miniveikaliņš/kiosks: dzērieni, uzkodas, saldējums (ar nometņu vadītājiem labprāt vienojamies par bērniem (ne)pārdodamo preču sortimentu vai konkrētiem laikiem, kad atļauts pirkt konkrēta veida produktus.

10.) CITAS ĒRTĪBAS & APRĪKOJUMS: Karoga masts, brīvdabas skatuve (stacionāra), peldvietas, labs bērnu rotaļu laukums, piknika vietas, sporta un atpūtas inventāra nomas punkts (ir velosipēdi, kvadricikli, bagiji, šaušanas ekipējums, kanoe braucieni, bumbas, badmintons, frisbija šķīvji, karodziņi, mini-plosti, virve, šautriņas, bumbiņmešanas stends u.c. brīvdabas spēles un inventārs, kas var lieliski noderēt sporta spēļu un nometņu aktivitāšu organizēšanā).

11.) ATPŪTAI: latviešu pirts, japāņu pirts, sauna, pēdu masāžas takas, mini baseini.

12.) KVALITĀTE, PRASĪBAS: komplekss atbilst visām nometņu rīkošanai noteiktajām ugunsdrošības un citām prasībām. Nometņu organizatorus lūdzam laicīgi sazināties ar mums lai vienotos par VUGD, VI u.c. inspekciju apmeklējumu, kā arī saņemtu nepieciešamo dokumentāciju un atzinumus – vislabāk to visu nokārtot jau marta/aprīļa mēnesī.

13.) CENAS: ir ļoti draudzīgas un saprātīgas. Ir iespējami dažādi nestandarta piedāvājumi (piemēram, labprāt izskatīsim daļēja bartera iespējas). Lai vienotos par detaļām un saņemtu konkrētu cenas piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam, lūdzu rakstiet mums uz info@leiputrija.com.

 

ESIET MĪĻI GAIDĪTI “LEIPUTRIJĀ”

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti