LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Noteikumi

Mēs vēlamies, lai atpūšoties “Leiputrijā” Jums ne par ko nebūtu jāsatraucas, tādēļ aicinām Jūs iepriekš iepazīties ar atpūtas parka iekšējās kārtības un citiem noteikumiem.

Garantētās rezervācijas norkārtošana nozīmē to, ka viesis apstiprina savu piekrišanu visiem “Leiputrijas” iekšējās kārtības noteikumiem un apņemas tos ievērot pilnībā.

Reģistrēšanās laiki:

 • Ierašanās viesu namā: sākot no plkst. 15:00; Viesu nama atstāšana: līdz plkst. 12:00.
 • Ierašanāš kempingā: sākot no plkst. 14:00; Kempinga atstāšana: līdz plkst. 12:00.

Vēlāka izbraukšana un agrāka ierašanās ir iespējama par papildu samaksu un tikai laikus saskaņojot to ar administrāciju.

Kompleksa (administrācijas) darba laiks:

 • No 8:00 līdz 22:00 (no 1. jūnija līdz 31. augustam);
 • No 9:00 līdz 21:00 (no 1. septembra līdz 31. maijam).

Dienas viesiem (viesiem, kam “Leiputrijā” nav rezervēta naktsmītne), kompleksa teritoriju ir jāatstāj līdz plkst. 20:59 vēlākais. Lielāku dienas pasākumu organizatorus aicinām pasākumus beigt vēlākais līdz 20:30, lai mierīgi un bez steigas pagūtu sagatavoties mājupceļam.
Visi atpūtas pakalpojumi ir pieejami tikai administrācijas darba laikā. Cenrādī norādītās cenas ir spēkā pakalpojumiem, ja tie tiek pirkti izmantošanai norādītā darba laika ietvaros. Pakalpojumu (izņemot izmitināšanas pakalpojumus) saņemšanu ārpus darba laika, lūdzam saskaņot iepriekš (ja pakalpojumi būs pieejami, tad šādu pakalpojumu cenas būs augstākas nekā cenrādī norādītās).

Teritorijas slēgšana & auto kustības ierobežojumi:
Lai nodrošinātu klusumu nakšņotājiem, kā arī viesu drošību, kompleksa teritorija auto kustībai ārpus darba laika tiek slēgta. Iebraukšana kempinga teritorijā, izbraukšana no tās vai jebkāda auto kustība kempinga teritorijā pēc kompleksa darba laika beigām (plkst. 21:00 / 22:00) NAV ATĻAUTA UN IESPĒJAMA. Viesi, kas vēlas aizbraukt ārpus darba laika, savus transporta līdzekļus var laicīgi novietot autostāvvietā pie iebrauktuves teritorijā. Šī stāvvieta netiek slēgta un ir atvērta 24h diennaktī.

Klusums, mūzikas atskaņošana un svinību iespējas:

 • Kempings “Leiputrija” ikdienā ir klusais kempings, kurā mūzikas atskaņošana un skaļas svinības NAV atļautas. Izņēmums ir slēgti pasākumi, kad kolektīvs iznomā VISU kempingu un neviena cita viesa tajā nav.
 • Viesu nams “Leiputrija” ikdienā ir klusā naktsmītne – tāpat kā kempingā, tajā nav atļautas skaļas svinības un mūzikas atskaņošana. Izņēmums ir slēgti pasākumi: mēs ar prieku piedāvājam visa viesu nama nomu privātām svinībām, banketiem, korporatīvajiem pasākumiem, un šādā gadījumā viesu nama telpās (ne ārpus tām) mūzikas atskaņošana ir atļauta.
 • Dienas pasākumi teritorijā: dienas pasākumos, kas noris sporta/atpūtas zonā (ārpus kempinga, ārpus viesu nama) ir iespējams vienoties par mūzikas atskaņošanu, taču, tā kā netālu ir gan klusais kempings, gan viesu nams, tad mūzikai jātiek atskaņotai saprātīgā skaļumā (saskaņosim), un tikai pa dienu – laikā no plkst. 12:00 līdz 20:00 (vēlākais). Ja plānojat rīkot svinības vai citu pasākumu “Leiputrijā”, droši sazinieties ar mums un jau laicīgi pastāstiet mums par savām vēlmēm – mēs operatīvi palīdzēsim atrast vislabāko pasākuma formātu/vietu/laiku.
 • Lūdzam ikvienu cienīt un respektēt mūsu viesu vēlmi un tiesības uz mierīgu atpūtu un klusu naktsmieru. Paldies.

Pakalpojumu rezervēšana:
Lai veiktu pakalpojumu rezervāciju, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: info@leiputrija.com vai aizpildiet rezervācijas formu mājaslapā www.leiputrija.com un mēs ar Jums sazināsimies.

Reģistrēšanās noteikumi:
Lai reģistrētos kempingā vai viesu namā, viesiem ir jāuzrāda derīgu personu identificējošu dokumentu.

Norēķinu kārtība:
Par pakalpojumiem viesi var norēķināties ar pārskaitījumu, vai skaidrā naudā (eiro). No 1. maija līdz 30. septembrim iespējams norēķināties ar kredītkarti.
Nomājot visu viesu namu, vai pirts māju, vai vairākas naktsmītnes un citus pakalpojumus reizē, var tikt noteikta nepieciešamība pēc drošības naudas iemaksas un līguma noslēgšanas.

Naktsmītņu rezervēšanas noteikumi:
Lai veiktu garantēto rezervēšanu, viesim ir jāveic iepriekšēju (avansa) rezervācijas iemaksu 50% apmērā (lielākiem pasākumiem var tikt noteikta mazāks %) no pakalpojuma pilnas cenas (saskaņā ar saņemtu rēķinu vai informāciju no “Leiputrijas” e-pastā). Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas iemaksa ir saņemta. Uzmanību: Ja rezervācijas iemaksa netiek veikta (saņemta) noteiktajā termiņā, “Leiputrijai” ir tiesības atcelt pagaidu rezervāciju un piedāvāt attiecīgo pakalpojumu citiem viesiem.

Rezervācijas anulēšanas noteikumi:
Gadījumos, kad klients jau ir veicis avansa maksājumu (tātad ir nokārtojis garantēto rezervāciju) un pēc tam atceļ rezervāciju vai arī paredzētajā dienā un laikā neierodas saņemt pakalpojumu, jau iemaksātā rezervācijas nauda (avansa maksājums) atpakaļ atmaksāta netiek. Atsevišķu naktsmītņu, individuālas īstermiņa rezervācijas var būt iespējams pārcelt uz citu (vēlāku) datumu, par to vienojoties ar “Leiputrijas” administrāciju ne mazāk kā 7 dienas (pēc Latvijas laika) pirms sākotnējā rezervācijā paredzētās ierašanās dienas, tādējādi nezaudējot rezervācijas iemaksu. Iespēja šādā veidā pārcelt rezervāciju attiecas tikai uz naktsmītņu nomu un dažu konkrētu pakalpojumu iegādi individuāliem nomniekiem (ne grupām un kolektīviem) un īstermiņa nomai (līdz 2 naktīm pēc kārtas).

Naktsmītņu cena iekļauj:

 • viesu nama naktsītnes cena iekļauj: PVN, autostāvvietu, atpūtas telpu (ar TV un galda spēlēm), koplietošanas virtuves izmantošanu, strītbola laukuma u.c. sporta laukumu izmantošanu, bērnu rotaļu laukuma izmantošanu, kā arī peldvietu, piknika vietu un ugunskura vietu izmantošanu.
 • kempinga naktsītnes cena iekļauj: PVN, autostāvvietu, koplietošanas virtuves, dušu un tualešu izmantošanu, pludmales volejbola laukuma, futbola laukumu u.c. sporta laukumu izmantošanu, bērnu rotaļu laukuma izmantošanu, kā arī peldvietu, piknika vietu un ugunskura vietu izmantošanu.

Naktsītņu izmantošanas noteikumi:

 • Katrā naktsmītnē drīkst nakšņot tikai tik viesu, cik naktsmītnē ir guļvietu (par papildu samaksu var būt iespējams iznomāt arī papildus guļvietas saliekamajās gultās un/vai uz matračiem).

 • Numuriņos, kempinga mājiņās un citās telpās atrodošos inventāru (mēbeles, ierīces, aprīkojumu) iznest no tām ir aizliegts. Noteikums attiecas gan uz kempinga mītnēm un telpām, gan viesu namu. Stingri aizliegts pārvietot viesu nama atpūtas telpā esošo apskaņošanas un TV tehniku.

Smēķēšana atpūtas parkā:
Atpūtas parkā nav atļauts smēķēt nevienā no ēkām: ne naktsmītnēs, ne koplietošanas ēkās un telpās. Ir atļauts smēķēt uz viesu nama lieveņa, balkona, uz kempinga sanmezglu ēkas lieveņa, dažās lapenēs un brīvdabā – pie ugunskuru un piknika vietām.

Uzmanību:
Izsmēķus atļauts mest tikai speciāli tam paredzētās dzeltenās metāla urnās, kas izvietotas pie katras naktsmītnes un koplietošanas būvēm, ugunskuru un piknika vietām u.c.
Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu telpās var tikt piemērota soda nauda.

Atkritumi:
Atkritumus drīkst mest tikai speciāli tam paredzētās atkritumu urnās. Par atkritumu mešanu zemē tiks aprēķināta soda nauda.

Transports:
Kempinga un viesu nama teritorijā aizliegts iebraukt ar smagajām automašīnām un autobusiem. Ar tūristu treileriem atļauts iebraukt kempinga teritorijā tikai tam speciāli paredzētās vietās.

Mājdzīvnieki: Teritorijā ir atļauts ievest suņus un kaķus, kas nav agresīvi. Par mājdzīvnieku ievešanu teritorijā tiek piemērota maksa. Reģistrējoties, viesim obligāti jāinformē administrāciju par līdzpaņemtiem mājdzīvniekiem. Mājdzīvniekus vienmēr jātur pavadā, saimnieku pienākums ir savākt aiz sava mājdzīvnieka un to pieskatīt nepārtraukti. Kategoriski aizliegta mājdzīvnieku ievešana koplietošanas telpās, peldvietā un bērnu rotaļu laukuma teritorijā. Ir pieejams dīķis, kuru peldēšanai drīkst izmantot tieši mājdzīvnieki – droš jautājiet uzņemšanā. “Leiputrijā”, mežā pie kempinga, ir ierīkota jauka pastaigu taka, kuru saimnieki un viņu mājdzīvnieki ir laipni lūgti izmantot pastaigām. Dažās naktsmītnēs ir atļauta mājdzīvnieku turēšana, taču to obligāt jāsaskaņo ar administrāciju jau naktsmītnes rezervācijas veikšanas laikā. Ja Jums ir jebkādas šaubas par atļauto/aizliegto mājdzīvnieku turēšanas sakarā, lūdzu, nekautrējieties jautāt par to uzņemšanā.

Drošības noteikumi:

 • Naktsmītnēs (gan viesu namā, gan kempingā) ir aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus, lietot personiskos elektriskos sildītājus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu (par sveču lietošanu, lūdzam, vienoties ar administrāciju). Maltīšu pagatavošanai ir paredzētas koplietošanas virtuves, grili un ugunskuru vietas.
 • Ugunskurus atļauts kurināt tikai speciāli tam paredzētās vietās.
 • Aizliegts bojāt atpūtas parka inventāru un ēkas. No naktsmītnēm (gan viesu nama numuriņiem, gan kempinga naktsmītnēm) kategoriski aizliegts iznest mēbeles un citu inventāru, kā arī ienest tajās mēbeles no citām telpām.
 • Viesu nama klientiem maltītes iesakām ieturēt viesu nama virtuvē, zālē vai brīvdabā – speciāli tam paredzētās vietās. Nav ieteicams maltītes ieturēt numuriņos.
 • Visās naktsmītnēs ir pieejams nepieciešamais aprīkojums patstāvīgai tīrības uzturēšanai tajās.
 • Personīgās un klientu drošības un miera labad atpūtas parka teritorijā ir stingri aizliegts uzturēties stiprā apreibinošo vielu reibumā. Parka apkalpojošajam personālam ir tiesības attiekties apkalpot klientu, kas atrodas apreibinošo vielu reibumā. Tādā gadījumā nauda par rezervētajiem un apmaksātajiem pakalpojumiem netiek atgriezta.
 • Atpūtas kompleksa teritorijā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas.
 • Peldēties atļauts dīķī „Kancis” (pretī Baltajam viesu namam), dīķī pie kempinga un Gaujā. Pie ūdenstilpnēm nav apsardzes/uzraugu, tādēļ katrs viesis, peldoties, pats atbild par savu veselību un drošību.
 • Īslaicīgi atstājot savu naktsītni, viesiem ieteicams to aizslēgt un atslēgu glabāt pie sevis. Dodoties ārpus kompleksa teritorijas, naktsmītnes atslēgu jānodod administratoram uzņemšanā. Maksa par atslēgas nozaudēšanu: LVL 5,00.
 • Aicinām ievērot vispārīgās uzvedības un pieklājības normas, cienīt apkārtējos cilvēkus, dabu  un vidi.
 • Atļauts un pat nepieciešams: jautri un omulīgi izpriecāties, kārtīgi atpūsties un reiz pa visām reizēm ļaut sev sirsnīgi izgulēties.

Bojājumi: Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir radušies naktsmītnēs vai citās Jūsu iznomātās telpās, lūdzam Jūs nekavējoties par to ziņot administrācijā. Ja bojājumi ir radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta atbilstoša samaksa atkarībā no zaudējumu apmēra.

Bērnu uzturēšanās atpūtas parkā: Bērni vecumā līdz 18 gadiem var uzturēties atpūtas parkā vecāku vai pilnvarotas personas uzraudzībā. Bērni līdz 4 gadu vecumam var uzturēties vecāku naktsmītnēs bez maksas. Par bērnu, kas vecāki par 4 gadiem, uzturēšanos tiek ieturēta cenrādī paredzētā samaksa.

Jautājumi, sūdzības, ierosinājumi, informācija: Ar saviem jautājumiem, sūdzībām un ieteikumiem viesi ir laipni aicināti griezties atpūtas kompleksa uzņemšanā (tūristu informācijas centrā). Mēs labprāt Jums palīdzēsim ikviena neskaidra jautājuma risināšanā.

Vēlot Jums pasakainu atpūtu,
Jūsu „Leiputrijas” kolektīvs

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti