LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

» Lāzeru spēles – Bravo Zero Two

bravozerotwo-2 “Bravo Zero Two” (B02) un “Leiputrija” piedāvā unikālu un ļoti aizraujošu atpūtas, kā arī komandas saliedēšanas un attīstības pakalpojumu: militāras tematikas aktīvās atpūtas spēles, kur tiek izmantots pilnīgi nesāpīgs un nekaitīgs HighTech ekipējums – infrasarkano staru ieroči (tautā mēdz saukt arī par “lāzeru ieročiem”).
Tā nebūs vienkārši tukša skraidīšana un šaudīšanās, bet gan spēles ar tematiku un leģendu, kas piešķirs atpūtai jaunu jēgu un nozīmi.

  • Vecumam un dzimumam nav nozīmes.
  • Fiziskā sagatavotība ir mazsvarīga: pasākumi no zema līdz augstam grūtības līmenim.
  • Laika apstākļi un diennakts laiks nespēlē nekādu lomu.
  • Aktivitātes tiek pielāgotas konkrētā kolektīva spējām un vajadzībām.

Fantastisks veids kā nosvinēt dzimšanas dienu, vecpuišu vai vecmeitu ballīti vai jebkuru citu Jūsu dzīves dienu, ko vēlaties pavadīt kopā ar draugiem un padarīt īpašu.

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, norādot dalībnieku skaitu, vēlamo spēles ilgumu (2, 3, 4… stundas), pasākuma tematiku, ja tāda ir (vecpuišu ballīte / dzimšanas diena utt.) un citas Jums būtiskas detaļas (piemēram, dalībnieku vecuma amplitūdu, kā arī papildu pakalpojumus, ja tādi nepieciešami: ēdināšana, pirtis, piknika vieta, naktsmītnes utt.).

Pēc aizraujošās spēles un aktivitātēm piedāvājam izbaudīt pirts priekus, gardas maltītes un, protams, labu naktsmieru.

poga-rezervet
bravozerotwo baneris-b02fun
bravozerotwo-leiputrija

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti