LV / LT / EE / FI / DE / NL / EN / ES / FR / РУ / РL
 

Esiet mīļi gaidīti “Leiputrijā”!

Deutsch Nederlands На русском Polski

 

MĪĻIE VIESI,

LAIKĀ, KAMĒR SPĒKĀ IR VALSTĪ NOTEIKTIE IEROBEŽOJUMI, ATPŪTAS KOMPLEKSS “LEIPUTRIJA” VIESUS UZŅEM TIKAI AR IEPRIEKŠĒJU REZERVĀCIJU. T.I.: MĒS AR LIELU PRIEKU JŪS UZŅEMSIM, TAČU LŪDZAM VEIKT LAICĪGU REZERVĀCIJU.

KVADRICIKLI, BĒRNU BAGIJI, PIKNIKA VIETAS, MAKŠĶERĒŠANA, KANOE/KAJAKU BRAUCIENI UN CITAS ATPŪTAS IESPĒJAS BRĪVĀ DABĀ JAU IR PIEEJAMAS.
ARĪ KEMPINGĀ LABPRĀT UN PRĀTĪGI JAU UZŅEMAM DAŽUS VIESUS, taču arī šeit – tikai iepriekš piesakot savu ierašanos un, protams, atbilstoši visiem spēkā esošajiem noteikumiem :)

AR SVEICIENIEM,
LEIPUTRIJAS KOLEKTĪVS

PALDIES! THANK YOU! VIELEN DANK! DANK U WEL! KIITOS!

 

Iepazīsimies?

Klusais kempings, viesu nams un atpūtas parks “Leiputrija” ir brīnišķīga vieta atpūtai netālu no Rīgas – Ādažu novadā – Gaujas krastā, skaistā mežu un Gaujas senteku ielokā. Baudiet Latvijas lauku mieru un dabas labumus pavisam netālu no galvaspilsētas, atpūtieties pēc sirds patikas: sākot ar veselīgām pirts kūrēm un zvilnēšanu šūpuļtīklā līdz pat bezceļu ekskursijām kvadriciklu mugurās. Plašās un skaistās lauku teritorijas dēļ, “Leiputrija” ir ideāli piemērota slēgtu pasākumu rīkošanai, taču ikdienā saviem viesiem piedāvājam mierīgu un klusu atmosfēru: bez ballīšu trokšņiem un mūzikas atskaņotājiem.

Lasīt vairāk!

Pirts pie Rigas - Viesu nams - Kempings - Kvadracikli - Kvadricikli - Vieta sporta spelem

Pasakainu atpūtu vēlot,
Jūsu Leiputrijas kolektīvs

Vieta sporta spēlēm – vieta nometnēm – vieta svinībām – kvadraciklu noma – pirts
Laba pirts – viesu nams pie Rīgas – bērnu ballītes – eglītes bērniem – velosipēdu noma
Korporatīvie pasākumi – šaušana – makšķerēšana – laivu noma – kanoe noma

Atrakcijas bērniem – bagiji bērniem – naktsmītnes Ādažu novadā – kempinga mājiņas – labākā brīvdienu māja – romantisks numuriņš – atpūta ar ģimeni – naktsmītnes strādniekiem – skolēniem – pikniku vietas – nojumes

 

 
 
Apkartne Kontakti Kompleksa plans Rezervacijas Pasakumi nometnes sporta speles Atputas iespejas Viesu nams Kempings Kontakti